Lyceum Genk
= doorstroomgerichte school

Doorstroomgerichte middelbare school

Het Lyceum is een doorstroomgerichte school (vroegere ASO). Geïnspireerd door de Zusters van Liefde, de stichters van onze school, brengen we onze leerlingen discipline, kennis en zelfredzaamheid bij, zonder de medemenselijkheid daarbij uit het oog te verliezen. Vanuit een warm en oprecht omzien naar mekaar stomen we de ons toevertrouwde jongeren klaar voor hogere studies en een succesvolle professionele loopbaan.

Kleinschalige middelbare school

Iedereen kent iedereen in het Lyceum Genk. Dat zorgt voor een uniek wij-gevoel. Onder andere dankzij de peters en meters ontstaat er echt contact over de jaren heen. De afstand is minimaal want die peter- en meter-zesdejaars komen op dezelfde speelplaats. Niemand is hier zomaar een nummer. Integendeel, hier is iedereen aanspreekbaar en … klaar om je te helpen.

LEES MEER OVER ONZE VISIE EN ONS PEDAGOGISCH PROJECT

KOM TE WETEN WAT ONZE (STUDIE)AANPAK UNIEK MAAKT

MAAK KENNIS
MET HET
LYCEUM-TEAM

Op zoek naar een kleinschalige middelbare school?