Vanaf dag één merkte ik dat alle leerkrachten superlief waren – Ebe

“Vanaf dag één merkte ik dat alle leerkrachten superlief waren” Geen selfies, wel veel vriendschap Overtuigd door het warme welkom tijdens de infoavond, schreef Ebe zich vol enthousiasme in voor het eerste jaar moderne wetenschappen. Omdat Ebe toen nog maar net naar Genk verhuisd was, kwam hij op onze school aan zonder vrienden. Maar dat […]

Asude Ozkul - één grote vriendengroep op het Lyceum

Na de eerste schooldag kon ik niet wachten om terug te komen – Asude Ozkul

“Na de eerste schooldag kon ik niet wachten om terug te komen” Wanneer een klas één grote vriendengroep wordt Asude Ozkul treedt in Lyceum Genk in de voetsporen van haar moeder. Net als moeder Sema koos Asude namelijk voor moderne wetenschappen. En hoewel deze pittige jongedame nog maar in haar eerste jaar zit, kijkt ze […]

Filip Kujovic - Voetbal in combinatie met school

Overdag geschiedenis met meneer Vos, ’s avonds voetballen bij Roda JC – Filip Kujovic

Overdag geschiedenis met meneer Vos, ’s avonds voetballen bij Roda JC Zo verloopt het schoolleven van een topsporter De schoolcarrière van Filip Kujovic verloopt een beetje anders dan voor de meeste leerlingen in het Lyceum. Filip combineert zijn eerste jaar Latijn namelijk met voetbal op topniveau. De centrale verdediger van Roda JC apprecieert het dat […]