Kalender – lijstweergave

19 november 2019
20 november 2019
  • TOPTEAM 3e graad Economie JANI
    08:3012:15
    Waar: Koepelzaal 

    Meer details...
21 november 2019
  • Rode neuzen-actie: schoolradio + donutverkoop
    12:1013:00


    Meer details...
22 november 2019
25 november 2019
26 november 2019
27 november 2019
28 november 2019
29 november 2019
2 december 2019
  • Bezoek Sint: Alle leerlingen (leerlingenparlement)
    12:1014:10


    Meer details...
5 december 2019
6 december 2019
9 december 2019
  • Start examen 2e jaar + 3ECT + 3ECW + 3LAT + 3LAW+ 4ECW + 4LAW + 4WET
    08:3012:10


    Meer details...
10 december 2019
11 december 2019
17 december 2019
18 december 2019
19 december 2019
20 december 2019
21 december 2019
22 december 2019
23 december 2019
24 december 2019
25 december 2019
26 december 2019
27 december 2019
28 december 2019
29 december 2019
30 december 2019
31 december 2019
1 januari 2020
2 januari 2020
3 januari 2020
4 januari 2020
9 januari 2020
13 januari 2020
  • solidariteitsactie hotdogs en brownie 5WA1 en 5WB BEWA
    12:1013:20


    Meer details...
15 januari 2020
  • Wiskunde Olympiade (JWO en VWO) MAGO
    12:4516:00
    Waar: Koepelzaal 

    Meer details...
17 januari 2020
20 januari 2020
23 januari 2020
  • Bezinning klas 5e jaar
    00:0023:59
    Waar: Abdij Zevenkerken 

    Meer details...
  • Bezoek aan Vincentius Genk 4LAWb LEIN
    08:3012:00


    Meer details...
24 januari 2020
  • Bezinning klas 5e jaar
    00:0023:59
    Waar: Abdij Zevenkerken 

    Meer details...
27 januari 2020
  • Solidariteitsactie Hamburgers verkopen 5WA2 MAGO
    12:1013:20


    Meer details...
30 januari 2020
  • Pedagogische studiedag: leerlingen vrije dag
    08:3515:55


    Meer details...
31 januari 2020
1 februari 2020
3 februari 2020
5 februari 2020
  • 6e jaar reanimatiemarathon (2 lesuren per klas 1e u + 2e u of 3e u + 4e u)
    08:3012:00


    Meer details...
  • Auteur Luc Descamps 2e jaar WADI
    08:3010:10
    Waar: Koepelzaal 

    Meer details...
  • Bezoek bibliotheek Genk 1 klas 1e jaar
    08:3512:00


    Meer details...
  • Auteur Luc Descamps 2e jaar WADI
    10:2012:00
    Waar: Koepelzaal 

    Meer details...
6 februari 2020
  • Bezinning klas 5e jaar
    00:0023:59
    Waar: Abdij Zevenkerken 

    Meer details...
  • Bezoek bibliotheek Genk 1 klas 1e jaar
    08:3512:00


    Meer details...
7 februari 2020
11 februari 2020
12 februari 2020
13 februari 2020
  • Bezoek bibliotheek Genk 1 klas 1e jaar
    08:3512:00


    Meer details...
  • SID-in 6e jaar
    10:3012:00
    Waar: Limburghal, Jaarbeurslaan 6, 3600 Genk, België 

    Meer details...
14 februari 2020
  • DW-rapport 3e graad
    00:0023:59


    Meer details...
  • Bezoek bibliotheek Genk 1 klas 1e jaar
    08:3512:00


    Meer details...
  • Missieactie frieten+bloemen met een wens 5LAWa+b/LWE SIHI
    12:1013:20


    Meer details...
  • Cena Romana : leerlingen Latijn 4e, 5e en 6e jaar RELI
    17:0021:00
    Waar: Koepelzaal 

    Meer details...
17 februari 2020
  • Medisch onderzoek 3WETa
    08:3012:10
    Waar: CLB Genk 

    Meer details...
  • Wetenschapsdag 6EWE/MWE/LWE/GWE/Wa1+2/Wb BEWA
    08:3016:00


    Meer details...
  • Culturele week / Flex-week 1e jaar
    08:3016:00


    Meer details...
  • Toneel "Harde noten" 1e jaar DEAN
    08:5009:40
    Waar: Feestzaal 

    Meer details...
  • Toneel "Like Teenage Mutants" 2e jaar DEAN
    10:4511:45
    Waar: Feestzaal 

    Meer details...
  • Bezoek bibliotheek Genk 1 klas 1e jaar
    12:5016:00


    Meer details...
  • Film Engels 5e jaar GOSA
    14:0015:45
    Waar: Feestzaal 

    Meer details...
18 februari 2020
  • Culturele week / Flex-week 1e jaar
    08:3016:00


    Meer details...
  • Wetenschapsdag 5EWE/MWE/LWE/GWE/Wa1+2/Wb BEWA
    08:3016:00


    Meer details...
  • Bezoek bibliotheek Genk 1 klas 1e jaar
    08:3512:00


    Meer details...
  • Ondernemer voor de klas 6e jaar ONDER VOORBEHOUD
    10:1512:10

    6 groepen in 6 klaslokalen

     
    Meer details...
  • Film Engels 6e jaar GOSA
    14:1516:30
    Waar: Feestzaal 

    Meer details...
19 februari 2020
20 februari 2020
21 februari 2020
  • Bezinning klas 5e jaar
    00:0023:59
    Waar: Abdij Zevenkerken 

    Meer details...
  • Culturele week / Flex-week 1e jaar
    08:3016:00


    Meer details...
  • Bezoek bibliotheek Genk 1 klas 1e jaar
    08:3512:00


    Meer details...
  • Franse film 1e t/m 6e jaar
    13:1516:00
    Waar: Euroscoop Genk, C-Mine 1, 3600 Genk, België 

    Meer details...
22 februari 2020
23 februari 2020
24 februari 2020
25 februari 2020
26 februari 2020
27 februari 2020
28 februari 2020
29 februari 2020
1 maart 2020
3 maart 2020
4 maart 2020
  • Euroscola Straatsburg groep lln 6e jaar KNAA, SCAN
    00:0023:59


    Meer details...
5 maart 2020
  • Euroscola Straatsburg groep lln 6e jaar KNAA, SCAN
    00:0023:59


    Meer details...
  • Bezinning klas 5e jaar
    00:0023:59
    Waar: Abdij Zevenkerken 

    Meer details...
6 maart 2020
  • Euroscola Straatsburg groep lln 6e jaar KNAA, SCAN
    00:0023:59


    Meer details...
  • Bezinning klas 5e jaar
    00:0023:59
    Waar: Abdij Zevenkerken 

    Meer details...
7 maart 2020
8 maart 2020
9 maart 2020
  • Gaia voorstelling vijfdejaars seminarieklassen GIDI
    13:3015:55
    Waar: Koepelzaal 

    Meer details...
10 maart 2020
12 maart 2020
  • Bezinning klas 5e jaar
    00:0023:59
    Waar: Abdij Zevenkerken 

    Meer details...
13 maart 2020
  • Bezinning klas 5e jaar
    00:0023:59
    Waar: Abdij Zevenkerken 

    Meer details...
19 maart 2020
  • Excursie Breendonk en Dossinkazerne 6e jaar (Ge) PASE
    08:3016:00


    Meer details...
20 maart 2020
23 maart 2020
24 maart 2020
25 maart 2020
26 maart 2020
31 maart 2020
1 april 2020
2 april 2020
3 april 2020
4 april 2020
5 april 2020
6 april 2020
7 april 2020
8 april 2020
9 april 2020
10 april 2020
11 april 2020
12 april 2020
13 april 2020
14 april 2020
15 april 2020
16 april 2020
17 april 2020
18 april 2020
19 april 2020
20 april 2020
22 april 2020
23 april 2020
24 april 2020
  • Zeeklassen 1e jaar
    00:0023:59


    Meer details...
  • TOPTEAM (business game) 2MOW+STEM COKA
    08:3012:00
    Waar: Koepelzaal 

    COKA verantwoordelijke

     
    Meer details...
27 april 2020
  • Clash voorstelling 5e jaar
    13:3014:45
    Waar: C-Mine, 3600 Genk, België 

    Meer details...
28 april 2020
  • Clash voorstelling 4e jaar
    10:0011:15
    Waar: C-Mine, 3600 Genk, België 

    Meer details...
29 april 2020
30 april 2020
  • Londenreis 3e jaar
    00:0023:59


    Meer details...
  • ONDER VOORBEHOUD: Europadag 5e + 6e jaar KNAA
    00:0023:59


    Meer details...
  • Excursie Gallo-Romeins museum Tongeren 2e jaar Moderne + STEM VOTI
    08:0015:00

    donderdag 30 april zal de excursie naar het Gallo-Romeins museum van Tongeren doorgaan.

    De leerlingen worden om 08u00 op school verwacht zodat de bussen om 08u15 effectief kunnen vertrekken.

    De eerste rondleiding zal beginnen om 09u30. Op deze manier hebben we voldoende tijd om van de bus naar het museum te wandelen.

    De leerlingen mogen worden opgehaald om 15u00 aan de brandweerkazerne in Tongeren ( Sint-Maternuswal 10). Hier is een bushalte waar de leerlingen vlot kunnen worden opgehaald.

    De leerlingen zouden dan ten laatste om 15u45 op school moeten aankomen.

     
    Meer details...
  • Galabal 6e jaar
    21:0002:00


    Meer details...
1 mei 2020
4 mei 2020
5 mei 2020
6 mei 2020
7 mei 2020
8 mei 2020
9 mei 2020
11 mei 2020
  • Bezinning klas 5e jaar
    00:0023:59
    Waar: Priorij van O.-L.-V.-van Betanie, Sysen 8, 8210 Zedelgem, België (Loppem (Priorij Bethanie)) 

    Meer details...
  • Oxfam-week tijdens middagpauze
    06:0007:00


    Meer details...
12 mei 2020
  • Bezinning klas 5e jaar
    00:0023:59
    Waar: Priorij van O.-L.-V.-van Betanie, Sysen 8, 8210 Zedelgem, België (Loppem (Priorij Bethanie)) 

    Meer details...
  • Oxfam-week tijdens middagpauze
    06:0007:00


    Meer details...
13 mei 2020
14 mei 2020
15 mei 2020
  • Oxfam-week tijdens middagpauze
    06:0007:00


    Meer details...
  • Griekenavond: alle leerlingen Grieks GOKR
    17:0021:00
    Waar: Koepelzaal 

    Meer details...
16 mei 2020
18 mei 2020
  • Oudercontact 2e jaar studiekeuze + 4e jaar studiekeuze
    18:0021:30


    Meer details...
21 mei 2020
22 mei 2020
25 mei 2020
  • Solidariteitsactie 'BBQ&Chill" 5EWE/5EWI JANI
    12:1013:20


    Meer details...
27 mei 2020
  • Slotviering 4e 5e en 6e jaar
    09:2010:05
    Waar: Feestzaal 

    Meer details...
  • Slotviering 1e 2e en 3e jaar
    10:2011:05
    Waar: Feestzaal 

    Meer details...
28 mei 2020
1 juni 2020
5 juni 2020
26 juni 2020
29 juni 2020
  • Rapportuitreiking lln zonder ouders 1e, 2e graad + 5e jaar
    16:0016:30


    Meer details...
  • Oudercontact met rapportuitreiking 1e, 2e graad + 5e jaar
    16:3019:00


    Meer details...
26 augustus 2020
  • Bijkomende Proeven
    09:0012:00
    Waar: Aanmelden aan het onthaal 9.00u 

    Meer details...
  • Bijkomende Proeven
    13:3016:00
    Waar: Aanmelden aan het onthaal 13.30u 

    Meer details...
27 augustus 2020
  • Bijkomende Proeven
    09:0012:00
    Waar: Aanmelden aan het onthaal 9.00u 

    Meer details...
8 september 2020
  • Schoolfotograaf alle leerlingen en personeelsleden
    08:3016:00


    Meer details...
29 oktober 2020
  • Excursie haven, 2e jaar
    00:0023:59
    Waar: Antwerpen 

    STHI, VANL

     
    Meer details...

Kalender

november 2019

ma di wo do vr za zo
1
  • Camino de Santiago de Compostela 6e jaar
2
3
4
  • Medisch onderzoek 3LAT/LAWa
5
  • Aangekondigde evacuatieoefening
  • Individueel oudercontact 1e jaar
6
  • "Romein voor de klas" leerlingen Latijn 4e jaar VARN
7
  • VIERING TER NAGEDACHTENIS VAN DE OVERLEDENEN alle leerlingen enpersoneelsleden
8
9
10
11
  • Wapenstilstand : vrije dag
12
13
  • Praatcafé ouders 1e jaar
14
  • Rode neuzen-actie: schoolradio + donutverkoop
15
16
17
18
  • solidariteitsactie pizzaverkoop en uniformloze dag 5MWE LUAN
19
20
  • TOPTEAM 3e graad Economie JANI
21
  • Rode neuzen-actie: schoolradio + donutverkoop
22
23
24
25
  • Week van de armoede
  • Inspraakmoment Kind- en jeugdvriendelijk Oudsbergen Inbox
26
  • Week van de armoede
27
  • Week van de armoede
  • Serendipity ETC 2e jaar ONSA
  • Not one of us ETC 3e + 4e jaar ONSA
28
  • Week van de armoede
  • Bezoek aan Vincentius Genk 4GLb/LAWa GALO/VANL
29
  • Week van de armoede
  • DW-rapport 1e, 2e, 3e graad
  • DW-rapport 1e, 2e, 3e graad
30